• Menu

  Pomóż Dzieciom

  Zwracamy się z prośbą o wsparcie Fundacji Art Transfer w przygotowaniach
  do akcji charytatywnej Malowana Noc dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

  Fundacja Art Transfer
  Warszawa 02-987 ul Syta109a/4a
  Konto bankowe Fundacji: Volkswagen Bank 51213000042001061123610001
  Wpłaty z dopiskiem: darowizna na realizację projektu edukacyjno-artystycznego Malowana Noc

  aged

  aged

  Bardzo dziękujemy firmie AGED za finansowe wsparcie naszego projektu!

  hb

  HB

  Niezmiernie nam miło, że firma deweloperska  HB Reavis Real Estate dołączyła do grona naszych Darczyńców i udzieliła wsparcia finansowego dla naszego projektu!

  METRO

  Metro Cafe

  Jesteśmy dumni, że patronem medialnym Malowanej Nocy jest Metro Cafe.

  prezydent miasta stolecznego warszawa

  PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

  Jesteśmy zaszczyceni i bardzo wdzięczni Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hannie Gronkiewicz -Waltz za objęcie Honorowym Patronatem naszego projektu charytatywnego Malowana Noc. Cieszymy się, że władze Miasta popierają nasze działania na rzecz chorych dzieci. Czujemy się bardzo wyróżnieni tym faktem.

  gs

  Grasssavoye

  Bardzo dziękujemy firmie Grasssavoye za finansowe wsparcie naszego projektu!

  Canadian School

  Canadian School

  Do pomocy w wycinaniu elementów dekoracyjnych do kapeluszy (które będą robić dzieci z CZD) zgłosiły się również dzieci ze szkoły kanadyjskiej (Canadian School). Witamy w projekcie Malowana Noc i dziękujemy!

  Communication Ublimited

  Communication Unlimited

  Niezwykle cieszymy się, że dołączył do nas zespół agencji Communication Unlimited. Zajmą się m.in. opracowaniem graficznym Malowanej Nocy. Bardzo dziękujemy!!!

  sdvAFaf

  Radio RDC

  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że akcji Malowana Noc patronuje nasze ulubione Radio RDC!

  Szkoła Podstawowa 118 Przyjaciół Mazowsza

  Szkoła Podstawowa 118 Przyjaciół Mazowsza

  Bardzo dziękujemy za zaangażowanie SP nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza za włączenie się w pomoc w przygotowaniu materiałów na nasze warsztaty. Uczniowie będą wycinać kolorowe kwiaty, gwiazdy, esy-floresy i inne bajeczne kształty, które przydadzą się do dekoracji kapeluszy podczas warsztatów w CZD.

  qlturka

  Qlturka.pl

  Bardzo jesteśmy dumni, że i w tym roku Qlturka.pl zaszczyciła nas swoim patronatem. Dziękujemy, że jesteście z nami od samego początku projektu Malowana Noc!

  shs

  Stowarzyszenie Historyków Sztuki

  Bardzo Dziękujemy Stowarzyszeniu Historyków Sztuki, że po raz kolejny zgodziło się objąć Honorowym Patronatem nasz projekt Malowaną Noc 2015!

  ucw

  UCW

  W tym roku w rekrutacji wolontariuszy do Malowanej Nocy, pomaga nam Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW!

  logo-Miasto-Dziec

  MiastoDzieci.pl

  Dzięki portalowi Miasto Dzieci możemy się dowiedzieć, co robić z naszymi Pociechami  w czasie wolny oraz o różnych inicjatywach dla dzieci i rodziców. Bardzo dziękujemy za patronat!

  interface

  Interface

  Bardzo dziękujemy firmie INTERFACE za pomoc w zorganizowaniu bajecznej dekoracji do przedstawienia teatralnego.

  Dzięki nim przeniesiemy się wraz z Alicją do magicznej Krainy Czarów.

  czasdzieci

  Czas Dzieci

  Jesteśmy zaszczyceni, że patronem medialnym został również  portalowi informacyjno-rozrywkowemu Czas Dzieci!  Dziękujemy!

  mcs

  Motocyklowe Centrum Serwisowe

  Jesteśmy bardzo wdzięczni Motocyklowemu Centrum Serwisowemu, że zechcieli nam pomóc w transporcie dekoracji z Krakowa do Warszawy

  baby-online

  Baby online

  Bardzo cieszymy się, ponieważ patronat medialny nad tegoroczną Malowaną Nocą zgodziły się objąć tak popularne pisma, należące do wydawnictwa Edipresse Polska,  jak „Mamo to ja” i „Przedszkolak” oraz portal „Baby online”!

  mamo-to-ja

  Mamo to ja

  Mamo, To Ja – jest najpopularniejszym magazynem dla rodziców w Polsce. Bardzo cieszymy się, że wspiera naszą Malowaną Noc. Dziękujemy!

  przedszkolak

  Przedszkolak

  Przedszkolak jest pismem, które porusza tematy z zakresu rozwoju, edukacji i codziennego życia dzieci w wieku przedszkolnym. W naszych warsztatach w CZD bierze udział liczna grupa przedszkolaków, dlatego jest nam bardzo miło, że magazyn Przedszkolak towarzyszy nam w tegorocznej Malowanej Nocy. Dziękujemy!

  T59M_logo_B&W-page-001

  Teatr

  Z przyjemnością zawiadamiamy, że przedstawienie dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka przygotuje i zagra charytatywnie Teatr 59 Minut,  tworzony przez  offową grupę teatralną, która sięga głównie po teksty współczesne. Ostatnie zrealizowane premiery to: „Miedzy nami dobrze jest” Doroty Masłowskiej, „Samotni” Petra Zelenki czy „Łysa Śpiewaczka” Eugene Ionesco. Bardzo dziękujemy!

  logo_dr_24

  Druk 24

  Bardzo dziękujemy firmie Druk 24h za ponowne zaangażowanie w projekt Malowana Noc. Dzięki Wam również i w tym roku będziemy mieć kilkadziesiąt wspaniałych kolorowych reprodukcji malarskich dla dzieci w CZD. Chapeaux bas!

  ikona_wpisu_16_9

  Papirus

  Dziękujemy za wieloletnie wsparcie warsztatów fundacyjnych wspaniałymi, kolorowymi materiałami!

  rsdt

  Remote Service Desk

  Jak co roku wielką pomoc dostaliśmy od Remote Service Desk, zespołu świetnych chłopaków, znawców IT, którzy od lat charytatywnie tworzą nam tę wspaniałą stronę. Bardzo dziękujemy!