• Menu

    Podziękowania – Malowana Noc 2015

    Kolejna, czwarta odsłona akcji charytatywnej „Malowana Noc” za nami. Spędziliśmy ją razem z dziećmi z Centrum Zdrowia Dziecka, nauczycielami ze szpitalnych świetlic, wspaniałym zespołem Teatru 59 minut, przemiłym zespołem Zaczarowanej Budki Fotograficznej i z Wami drodzy edukatorzy i wolontariusze. Wspólnej zabawie towarzyszyli bohaterowie „Alicji w krainie czarów” Lewisa Carrolla, ukochanej książki niejednego z nas.

    Było pięknie, bajkowo, dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Widok dzieci wchodzących na przedstawienie Teatru 59 minut we własnoręcznie zrobionych kapeluszach a la Szalony Kapelusznik był niezapomniany, nie mówiąc już o śmiesznych zdjęciach z Zaczarowanej Fotograficznej Budki.

    Chcieliśmy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w „ Malowanej nocy 2015” – Ambasadorce Honorowej akcji, Pani Martynie Wojciechowskiej, edukatorom, wolontariuszom, darczyńcom, sponsorom i patronom medialnym!!! Dziękujemy Wam za podarowaną pracę, czas i pieniądze i całą masę pozytywnej energii, którą ofiarowaliście dzieciom i której dużo zostało w naszej fundacji. Dziękujemy!

    Zespół Fundacji Art Transfer